Aksesuar Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Aksesuar ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Dış Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Dış giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir
Plaj Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Plaj giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 250 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ev Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Ev giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları baska kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
İç Giyim Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.İç giyim ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 200 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları başka kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Çorap ve Ev Patik Ürünlerinde İndirim
Kampanya tüm Penti mağazalarında geçerlidir.Çorap ve ev patik ürünlerinde 10 TL indirim, aynı ürün grubundan yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir. Kupon kampanyaları baska kampanyalarla birleştirilemez. Penti, kampanyaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kupon tek kullanım için geçerlidir. Kupon kampanyasından yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.*31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Gizlilik ve Güvenlik
Tüm hakları saklıdır. 2015 Penti ©