Sıkça Sorulan Sorular

Biriken yıldızlarımı nasıl harcarım?
Biriken yıldızlarını, Penti Star Card üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra Penti'den yapacağın alışverişlerde dilediğin gibi harcayabilirsin. Biriktirdiğin her yıldız 1 TL değerindedir.
Penti Star Card Kit içerisindeki kuponları ne zamana kadar kullanabilirim?
İndrim kuponlarınız 31.12.2017 tarihine kadar kartınıza tanımlı olacaktır. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra alışverişiniz sırasında otomatik olarak indirimleriniz düşecektir.
Ne kadar yıldız topladığımı nereden öğrenebilirim?
Topladığın yıldız miktarını mağazalarımızda kasa görevlisine sorarak, Pentistar.com'da veya mobil uygulamada Penti Star Card numaranla giriş yaparak ya da Penti İletişim Merkezi'ni arayarak öğrenebilirsin.
Nasıl daha fazla yıldız toplarım?
Sana özel kampanyalarda Penti Star Card'ını kullanarak, ekstra yıldız veren ürünlerden alarak ya da alışverişler yaparak daha fazla yıldız toplayabilirsin.
Doğum günü ve ilk alışveriş yıl dönümünde 5 yıldız nasıl kazanırım?
Üyelik işlemini tamamlayan tüm müşterilerimiz doğum günü ve yıl dönümleri içerisinde Penti Star Cardları ile yapacakları ilk 75 TL ve üzeri alışverişe 5 yıldız puan kazanacaklardır.
Penti Star Card'ımda biriken yıldızlarım silinir mi?
Her yıl sonunda Penti Star Card'ınızda biriken yıldızlarınız silinecektir.
Penti Star Card yanımda değilse avantajlardan faydalanabilir miyim?
Evet faydalanabilirsin. Penti Star Card yanında değilse bile üyelik sırasında verdiğin telefon numaranı kasa görevlisine söyleyerek avantajlardan yararlanıp, yıldız toplayabilirsin. Ancak yıldızlarını harcamak için Penti Star Card'ın yanında olması gerekmektedir.
Üyelik işlemi yapmadan Penti Star Card'ımı kaybedersem ne yapmalıyım?
Penti Mağazalarımızdan yeni bir Penti Star Card almanız gerekmektedir.
Penti Star Card'ı kaybedersem ne yapmalıyım?
Penti Star Card'ın kaybolduğunda, çalındığında ya da kırıldığında herhangi bir Penti Mağazası'ndan yeni bir kart kiti alıp, 0850 333 0 768 No'lu Penti Müşteri Hizmetleri’ni arayarak eski kartındaki tüm bilgileri ve yıldızları yeni kartına aktarabilirsin.

Gizlilik ve Güvenlik
Tüm hakları saklıdır. 2015 Penti ©